ИНЖЕНЕР-ТЪРГОВЕЦ- София

Gi Group е част от Gi Group Italy - една от водещите световни компании, предоставящи услуги за развитие на пазара на труда, опериращи в сферата на временен и постоянен персонал, търсене и подбор, както и разнообразни допълващи HR консултантски дейности.

Нашият клиент е утвърдена фирма, извършваща търговска и инженерингова дейност в областта на автоматизацията и електроразпределението. Компанията предлага цялостна продуктова гама нисковолтова комутационна апаратура, клеми, захранвания, защити от пренапрежения, кабели и аксесоари, инструменти и преносими измервателни прибори. Във връзка с разширяване на дейността фирмата търси да назначи:

ИНЖЕНЕР-ТЪРГОВЕЦ

Отговорности:

- Привличане и провеждане на преговори с нови клиенти - активност, насочена към идентификацията на потенциални клиенти на пазара;
- Разширяване на обхвата на продажбите към настоящите клиенти - използване на стратегии за подобрение на продажбите към вече установени клиентски връзки;
- Анализ на пазарната и конкурентната ситуация - систематично проучване на пазарните тенденции и конкурентната обстановка с цел извличане на съответни данни и създаване на информирана бизнес стратегия;
- Извършва процеси на ценообразуване и поддържа комуникацията с доставчиците.

Изисквания:

- Завършено висше инженерно или икономическо образование;
- Задължителна експертиза в активно търсене и привличане на клиенти;
- Опит в областта на търговията 3 години;
- Владеене на английски език на работно ниво (писмено и говоримо);
- Отлични комуникационни и презентационни умения;
- Стремеж за постигане на високи резултати.

Компанията предлага:

- Възможност за дългосрочно професионално развитие в стабилна компания;
- Стимулираща и подкрепяща работна среда;
- Мотивиращо възнаграждение с бонусна схема;
- Допълнително здравно осигуряване;
- Ваучери за храна 200 лв.

Само кандидатите отговарящи на изискванията за позицията, ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от вас са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348/18.09.2017, безсрочен.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Инженерни дейности

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6

Дата:

24.01.2024

Организация:

Gi Group

Детайли за организацията:

Повече информация за Gi Group може да получите ТУК