Касиер в Банкиране на дребно, София

УниКредит е лидер на европейския пазар. Ние сме банка на реалното действие, фокусирана да предоставя практични решения по лесен и ефикасен начин. Така допринасяме за истинска промяна в живота на хората, семействата, компаниите и корпорациите.

Основни задачи и отговорности
• Консултиране и предлагане на пълната гама от банкови продукти и услуги за физически лица с цел удовлетворяване потребностите на клиентите;
• Извършване на КАСОВИ И БЕЗКАСОВИ РАЗПЛАЩАНИЯ В ЛЕВА И ВАЛУТА въз основа на конкретните нужди на клиента;
• Обработка на необходимата документация и извършване на банкови операции (касови и безкасови) при стриктно спазване на действащите вътрешно-банкови нормативни актове;
• Откриване на разплащателни и депозитни сметки на физически лица и осъществяване на действия, свързани с тяхното поддържане;
• Стремеж към повишаване качеството на обслужване към клиентите, проявяване на активно отношение при възникващи проблеми и разрешаването им;
• Редовно запознаване с банковите нормативни документи и регулации и прилагане коректно в работата.

Изисквания
• Висше икономическо образование е предимство;
• Сходен опит в банковата сфера или опит в работата с клиенти
• Задължителен ОПИТ в работа с лева. Работата с валута е предимство;
• Много добри комуникативни и презентационни умения;
• Познанията по английски език ще бъдат предимство;
• Много добра компютърна грамотност.

Информация за кандидатстване
• Месторабота: София;
• Как да кандидатствате: Изпратете актуална автобиография и мотивационно писмо.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени.

Предоставянето на личните данни е доброволно, тяхното обработване, ползване в процеса по подбор и съхраняване ще се извършва в пълно съответствие със Закона за Защита на Личните Данни. „УниКредит Булбанк“ АД в качеството си на администратор, гарантира пълна защита на конфиденциалността на личните данни.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Банково дело

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Адрес на регистрация на Уникредит: гр. София

Дата:

18.07.2018

Организация:

УниКредит Булбанк АД

Повече информация за УниКредит Булбанк АД може да получите ТУК