Асистент, Управление Необслужвани кредити- София

УниКредит е лидер на европейския пазар. Ние сме банка на реалното действие, фокусирана да предоставя практични решения по лесен и ефикасен начин. Така допринасяме за истинска промяна в живота на хората, семействата, компаниите и корпорациите.

Основни задачи и отговорности
Основните отговорности за позицията са да:

Осигурява административна помощ на Директора на Управление Необслужвани кредити;
Организиране на вътрешни и външни за управлението срещи и отговаря за графика;
Активна комуникация и сътрудничество с другите звена на Банката, както и с външни клиенти;
Отговаря за Управлението на оплакванията и разпределянето на исканията към екипа;
Участва в бизнес процесите на Банката;
Поддържа специален регистър с входящите и изходящи правни документи.
Изисквания
Подходящите кандидати имат:

Висше икономическо образование;
ОТЛИЧНО ниво на английски език
Отлични организационни умения;
Желание да учат нови неща и са позитивни към промените;
Силни аналитични умения и умения за справяне с нетипични ситуации;
Много добра компютърна грамотност.
Информация за кандидатстване
• Месторабота: България, София;

• Позицията е по заместване
• Референтен номер: CL_TechAssistBG_0618;
• Как да кандидатствате: Изпратете актуална автобиография и мотивационно писмо

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Предоставянето на личните данни е доброволно, тяхното обработване, ползване в процеса по подбор и съхраняване ще се извършва в пълно съответствие със Закона за Защита на Личните Данни. „УниКредит Булбанк“ АД в качеството си на администратор, гарантира пълна защита на конфиденциалността на личните данни.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Банково дело

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Адрес на регистрация на Уникредит: гр. София

Дата:

18.07.2018

Организация:

УниКредит Булбанк АД

Повече информация за УниКредит Булбанк АД може да получите ТУК