Главен счетоводител- Летница

Описание

Главен счетоводител
В Адеко България, ние вярваме, че добрата работна среда е фактор за по-добър живот. Поради тази причина нашите консултанти се стремят да намерят най-добрата позиция, съответстваща на Вашите персонални умения и предпочитания.

За наш клиент, водеща компания в сектор „Зърнопроизводство“, търсим успешния кандидат за позицията Главен световодител.

Основни задължения и отговорности:
- Участва в счетоводно и данъчно приключване;
- Изготвя ДДС и данъчни декларации;
- Изготвя годишни финансови отчети;
- Работи в съответствие с българското законодателство;
- Участва в проверки и ревизии от контролни органи.

Изисквания към кандидатите:
- Минимум 5 години опит в счетоводството;
- Умения за работа с MS Office;
- Висше счетоводно-икономическо образование;
- Познава счетоводните специфики на незавършеното производство;
- Владеенето на английски език се счита за предимство;
- Опитът като счетоводител във фирма в сектора на селското стопанство се счита за предимство;
- Желание за работа в екип.

Фирмата предлага:
- Конкурентно възнаграждение;
- Стандартно работно време;
- Фирмен транспорт.

Ако тази възможност представлява интерес за Вас изпратете ни Вашата автобиография.
Ще се свържем само с кандидатите, одобрени по документи.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната агенция по заетостта №1814/8.12.2014

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Счетоводство и Одит

Населено място:

Гр. Летница

Адрес:

1766, София, Бизнес Парк, Сграда 11A, етаж 2

Дата:

03.08.2018

Организация:

Adecco Bulgaria Ltd
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Adecco Bulgaria Ltd може да получите ТУК