СЧЕТОВОДИТЕЛ - деловодител

„Поликонтакт“ търси за чуждестранна компания млади специалисти за позицията СЧЕТОВОДИТЕЛ - ДЕЛОВОДИТЕЛ

Изисквания:
- висше икономическо образование със специалност Счетоводство и контрол или Финанси, възможност за СТУДЕНТИ СЛЕД 3 КУРС
- много добро на владеене на английски език
- опит като счетоводител е препоръчителен, но НЕ Е ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН
- много добра компютърна грамотност, не се изисква опит при работа със специализиран софтуер

Отговорности:
- обработка на първични счетоводни документи
- изготвяне на периодични справки и финансови отчети

Допълнителна информация:
- трудов договор с дългосрочен ангажимент
- работно време на 5-дневна смяна
- много добро възнаграждение.
- компанията предлага ОБУЧЕНИЕ под формата на ИНДИВИДУАЛНА СТАЖАНТСКА ПРОГРАМА ЗА КАНДИДАТИТЕ БЕЗ ОПИТ

Ако проявявате интерес към позицията и отговаряте на посочените изисквания, изпратете Ваша подробна автобиография със снимка. Консултант от фирмата, ще се свърже с одобрените на база приложени документи кандидати и ще проведе интервю.

Посредническата услуга се извършва при спазване Закона за защита на личните данни (ЗЗЛД) и е напълно БЕЗЛАТНА за лицата търсещи работа.
Лиценз на „ПОЛИКОНТАКТ” ЕООД: 1702/17.03.2014 год.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Профил:
икономически профил в насока Счетоводство и контрол (СК), Финанси и др.

Ние предлагаме

Договор:
Друг

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Трудово възнаграждение:

От 600 до 1000 лева на месец

Категория:

Счетоводство и Одит

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

град Варна 9002, район "Одесос", бул. "Приморски" № 131

Дата:

08.08.2018

Организация:

Поликонтакт ЕООД
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Поликонтакт ЕООД може да получите ТУК