Счетоводител

Описание

Изисквания:

- Висше икономическо образование;
- Опит на подобна позиция;
- Познаване на нормативната база: Закон за счетоводството, ЗДДС, ЗКПО, ЗДДФЛ;
- Много добра компютърна грамотност;
- Аналитично мислене.

Вашите отговорности и задължения:

- Предоставяне на счетоводни услуги на клиенти – водене на текущо счетоводство в съответствие с българското счетоводно и данъчно законодателство и изискванията на клиента;
- Участие в изготвянето на месечни ДДС и Интрастат декларации, управленски отчети, отчети за НСИ и БНБ и др.;
- Участие в изготвянето на финансови отчети по НСС и МСФО;
- Работа в екип и обучение от по-опитни колеги.

Компанията предлага:

- Възможност за работа в стабилна компания, с утвърдени позиции на пазара;
- Добра работна среда в екип от професионалисти;
- Възможност за професионално развитие и доказване;
- Отлично възнаграждение.

Конфиденциалността на личните Ви данни е гарантирана. Вашите лични данни ще се обработват за целите на процедурата по подбор на персонал от „Дайра М" ЕООД, действащо в качеството на администратор на лични данни при спазване на действащото законодателство за защита на личните данни. Допълнителна информация, която сме длъжни да Ви предоставим, можете да намерите в официалния сайт на компанията.

Очакваме Вашето CV!

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Магистър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Счетоводство и Одит

Населено място:

Гр. София

Дата:

22.08.2018

Организация:

Дайра М ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Дайра М ООД може да получите ТУК