Специалист Банкови операции /с и без опит/

Easy Consult е българска консултантска компания, специализирана в управлението и развитието на човешките ресурси.

Нашият клиент е българска банка, на пазара от 30 години и е сред първите 10 банки по балансова стойност.

Подходящият кандидат е:
• Без или с минимален професионален опит в областта;
• Със средно или висше икономическо образование;
• Организиран, комуникативен и екипен играч;
• С желание за активно учене  и желание да се развива професионално по финансовата структура;

 Като Специалист Банкиране ще работите в удобна за Вас локация. Банката разполага с над 20 офиса само в София-град, където ще се срещате с различни хора всеки ден и

Вашите задължения ще включват:
•  Консултиране на клиенти, предлагане и разясняване на банкови услуги и продукти, осъществяване на действия, свързани с тяхното поддържане и запознаване на клиентите с банковите нормативни регулации и прилагането им;
•  Извършване на продажби и обмен на валута и др.;
• Стремеж към повишаване качеството на обслужване на клиентите.

 Ние предлагаме:
• Баланс – между личен живот и работа, стандартно работно време – Понеделник до петък, от 8:00 – 17:00ч.; 20 дни платен годишен отпуск.
•  Възможности - да изберете най-удобния Банков клон, в който да работите; възможност за кариерно израстване и Вашите идеи да бъдат оценени и чути;
•  Удовлетворение и Сигурност - Мотивиращо възнаграждение + бонуси; преференциални условия за услуги и продукти;
•   Професионална среда – работа в доказана Банкова институция, с предпочитано име на пазара и доказана с коректно и професионално отношение към служители и клиенти.

 Ще се свържем с одобрените по документи кандидати за организиране на допълнителни срещи.Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение №2339/30.08.2017.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал, Административен персонал

Категория:

Банково дело
Финанси

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

08.08.2019

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК