Eксперт оперативна поддръжка и хелп деск – профил ОВиК- София

ДЗИ е един от най-разпознаваемите брандове на българския застрахователен пазар, с над 70-годишна история и е част от белгийската KBC Group.

Нашата мисия е да осигуряваме спокоен и сигурен живот, а успешната ѝ реализация зависи от нашите служители. Присъединявайки се към нашия екип ще имате шанса да се развивате в среда от колеги с подобни ценности и да знаете, че работата ви носи спокойствие на обществото. Ние вярваме, че всеки един от служителите допринася и е отговорен за положителната промяна около нас.
Амбициозните планове за развитие на ДЗИ водят до постоянно търсене на нови таланти, които да допринесат за нашия общ успех! В момента търсим мотивиран и динамичен професионалист за екипа на дирекция „Администрация и доставки“:

Eксперт ОВиК - оперативна поддръжка и хелп деск
в отдел „Управление на собствеността“

Задължения и отговорности:

• Управление на проекти в сферата на ОВиК инсталации;
• Подготвя финансов анализ и техническа обосновка за бъдещи замени на газови и електро котли, чилърни системи и VRV/VRF- и с цел енергийна ефективност и оптимизиране на комунални разходи;
• Организира всички планови и текущи профилактики и аварийни ремонти, технически преглед на ОВиК инсталации и съоръжения в сградите, собственост на КВС България;
• Координира дейности с външни контрагенти и доставчици свързани с поддръжката, доставката и монтажа на ОВиК техника;
• Анализира причините за аварии и повреди, като предлага мерки за предотвратяването им;
• Отговаря за ефективното управление на енергийните разходи и разходите за услуги (ел. енергия, ТЕЦ, газ и др.);
• Организира изпълнението на ремонтни и строително-монтажни дейности, като изготвя становища и прави предложения;
• Изготвя справки и анализи, свързани с дейността.

Изисквания към кандидатa:

• Висше техническо образование (ОВиК);
• Минимум 3 години професионален опит в областта на проектиране по ОВиК;
• Минимум 3 години професионален опит в областта на фасилити мениджмънт, поддръжка на строителни обекти, системи и съоръжения;
• Добри познания за устройството и принципите на функциониране на климатичните системи – чилъри, VRV/VRF, термопомпи, абонатни и газови стопанства в големи административни сгради;
• Предходен опит в управление на проекти е предимство;
• Отлични компютърни умения –MS Office (Excel);
• Отлични комуникативни и организационни умения;
• Аналитични умения;

Ние ви предлагаме:

• Възможност да се присъедините към водеща компания на българския застрахователен пазар, част международната банково-застрахователна група KBC Group;
• Приятелска среда работна среда и високо мотивиран екип от професионалисти;
• Възможност за обучение и професионално развитие;
• Стимулиращо възнаграждение и атрактивен социален пакет.

Ако се интересувате от това предложение, моля изпратете автобиография. Ако желаете предоставената от вас кариерна информация да бъде използвана и за други бъдещи позиции, освен настоящата, моля укажете това във Вашето съобщение до нас.
След приключване на подбора по документи ще се свържем само с одобрените кандидати.
Конфиденциалността Ви е гарантирана.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Застрахователна дейност

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Бул. „Витоша“ 89Б

Дата:

15.09.2023

Организация:

ДЗИ–Общо застраховане” ЕАД

Повече информация за ДЗИ–Общо застраховане” ЕАД може да получите ТУК