ЕКСПЕРТ СГРАДЕН ФОНД за гр. София

Основни задължения:
Осъществяване на контрол върху извършване на техническа поддръжка и почистване на сградния фонд;
Подпомага и участва в процеса по изготвяне и поддържане на актуална техническа документация за сградния фонд (документи за собственост, скици, данъчни декларации и др. подобни).
Участва в управлението и наемането на офис/работни площи във връзка с изискванията за ползване;
Участва в изготвяне на годишно бюджетиране на разходи за всички обекти използвани за нуждите на Дружеството. Проследява и управлява всички свързани разходи от извършваните дейности по съответните договори;
Управлява, координира и следи за изпълнението на договорите за доставки на материали и услуги свързани с фасилити мениджмънта (договори за почистване, абонаментна поддръжка, мебели, комунални услуги, договори за наем и др. подобни). Изготвя технически задания и спецификации, необходими за провеждане на процедура за избор на изпълнители и доставчици съгласно Закон за обществените поръчки;
Следи за законовите регламенти и актуалната нормативна уредба, свързана с управлението и експлоатацията на сградите;
Обслужва и поддържа управлението на Вътрешна тикет система ( заявки от вътрешни клиенти, свързани с обслужването и поддръжката на сградите.);
Осигурява контрол и присъствие в обектите и помещенията обслужвани от звеното, при извършване на дейности по поддръжка, почиствания, ремонти, премествания на работни места и т.н.

Изисквания:
Средно/Висше строително или техническо образование, и/или Висше образование с насока „Фасилити мениджмънт“;
Опит на подобна позиция ще се счита за предимство;
Владеенето на английски език ще се счита за предимство;
Познаване на законовите и нормативни документи – ЗУТ и др.
Добра компютърна грамотност - MS Office, AutoCAD;
Шофьорска книжка – кат.B (активен шофьор).
Добри комуникативни умения и инициативност;
Умения за работа в екип и решаване на поставени задачи в динамична среда;

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Финанси

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Цариградско шосе №159

Дата:

18.02.2021

Организация:

ЧЕЗ България ЕАД

Детайли за организацията:

Повече информация за ЧЕЗ България ЕАД може да получите ТУК