МЕНИДЖЪР ПРОДАЖБИ "ЗДРАВНО ЗАСТРАХОВАНЕ"

"АЙ ВИ БИ" търси да назначи Мениджър продажби "Здравно застраховане". Нашият клиент е лицензиран застрахователен брокер и осигурителен посредник, лидер в посредничеството на застрахователните услуги в България.

КАКВИ ЩЕ СА ВАШИТЕ ОТГОВОРНОСТИ?

-Търсите и привличате нови клиенти на компанията;
-Обслужвате и поддържате дългосрочни отношения с настоящи;
-Дефинирате конкретните нужди на клиентите от финансови услуги и застрахователни решения;
-Предлагате и продавате най-подходящите услуги на компанията, в зависимост от клиентските потребности;
-Планирате и отчитате дейността си съгласно индивидуален бизнес план.

КАКВО СЕ ОЧАКВА ОТ ВАС?

-Висше образование
-Владеене на английски език - работно ниво
-Компютърна грамотност
-Свидетелство за управление на МПС
-Опит в сферата на здравното застраховане – минимум 1 година

ВАШИТЕ КОМПЕТЕНЦИИ:

-Добро познаване на пазара по здравно застраховане
-Умения за работа с клиенти – мейл, телефон, срещи
-Отговорност, организираност и коректност
-Добри комуникативни умения
-Способност за работа в екип

КАКВО ПРЕДЛАГА КОМПАНИЯТА?

-Трудов договор
-Твърдо възнаграждение + Бонуси (%) комисионна по сделки
-Месторабота: офис в Център на гр.София
-Стандартно работно време: /от 09ч. до 18ч./ - /от Понеделник до Петък/
-Социални придобивки: Здравна застраховка, Застраховка Живот и Допълнително Пенсионно Осигуряване
-Възможности за кариерно развитие

Всички кандидатури ще се разглеждат строго конфиденциално и единствено за целите на подбора. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

"АЙ ВИ БИ" ЕООД е агенция за управление на човешките ресурси и подбор на персонал, регистрирана при Министерство на труда и социалната политика под № 2025 от 08.04.2016 г., да извършва посредническа дейност по наемане на работа за Република България с безсрочна регистрация.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1200 до 0 лева на месец

Категория:

Застрахователна дейност
Бизнес /консултантски услуги

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. Латинка 9Б

Дата:

18.10.2018

Организация:

АЙ ВИ БИ ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за АЙ ВИ БИ ЕООД може да получите ТУК