Мобилен кредитен консултант

Стик Кредит АД е водеща небанкова финансова институция, специализирана в отпускането на потребителски кредити до 2,000 лева, предлагаща изключително изгодни и разнообразни условия на своите клиенти. Ние сме лидер в отпускането на малки потребителски кредити на българския пазар и предлагаме качествено обслужване съобразено с нуждите на пазара.

Във връзка с разширяване на дейността в гр. София, желаем да сформираме професионален и мотивиран екип от специалисти, като за тази цел търсим да назначим служители на позиция „Мобилен кредитен консултант“.

Позицията е без фиксирано работно време и място - Вие определяте кога и колко да работите. Получавате комисионна за всеки привлечен нов клиент към фирмата, който усвои кредит.

Вашите задачи и отговорности:
• Привличане на нови клиенти и развиване на мрежа от потребители.
• Презентиране на компанията и услугите пред потенциални клиенти.
• Консултиране на клиентите относно необходимия за тях кредитен продукт.
• Следене за спазване на договорните отношения от страна на клиентите.

Изисквания:
• Ориентация към постигане на високи резултати.
• Коректност, лоялност, отговорност.
• Динамичен, комуникативен и позитивен човек.
• Задължително сключване на граждански договор

Нашето предложение:
- Атрактивно заплащане, обвързано с постигнатите резултати.
- Работа в динамична среда.
- Възможност за кариерно развитие.

Необходими документи:
- Професионална автобиография /CV/ на български език.
- Актуална снимка.

Предишен опит в сферата на потребителски кредити ще се счита за предимство.

Моля, изпращайте своите автобиографии с актуална снимка на посочения e-mail за кореспонденция.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Договор:
Граждански

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Средно управленско ниво,

Категория:

Финанси
Бизнес /консултантски услуги

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. Нови Пазар, ул. Васил Левски 16

Дата:

04.10.2018

Организация:

СТИК-КРЕДИТ-АД

Детайли за организацията:

Повече информация за СТИК-КРЕДИТ-АД може да получите ТУК