Счетоводител

Описание

Основни задължения:
1. Обработка, въвеждане и осчетоводяване на първични счетоводни документи;
2. Изготвя периодични отчети за дейността и справки за ръководството на фирмата;
3. Генерира платежни документи, следи плащанията;
4. Изготвяне на трудови договори и ведомости за заплати;

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Специални умения:
Изисквания: 1. Средно икономическо образование и/или висше икономическо образование. 2. Стажът по специалността. 3. Работа със счетоводна програма Плюс Минус - предимство. 4. Добра компютърна грамотност. 5. Отговорен, прецизен, организиран, с умения за работа в екип.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Счетоводство и Одит

Населено място:

Гр. Пловдив

Дата:

12.10.2018

Организация:

Ексел-95 ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Ексел-95 ЕООД може да получите ТУК