Оперативен счетоводител

Фирма ЕКСПРЕС 79 ЕООД търси да назначи кандидат за позицията „Оперативен счетоводител“.

Изисквания към кандидата:

- Завършено икономическо образование – спец. Счетоводство и контрол ще се счита за предимство;
- Опит на същата ли подобна позиция, минимум 1 години;
- Добра компютърна грамотност;
- Отговорност и лична организираност към работния процес;
- Добра комуникативност и умение за работа в екип;

Основни задължения на длъжността:

- Изготвяне на първични счетоводни документи;
- Текуща обработка и осчетоводяване на финансово-счетоводни документи;
- Изготвяне на дневници и декларации по ЗДДС;
- Текущ контрол на разчетите с контрагенти и плащанията;
- Изготвяне на счетоводни справки за нуждите на ръководството;

Ние ви предлагаме:

- Трудов договор.
- Пет дневна работна седмица.

Ако отговаряте на посочените изисквания и проявявате интерес към длъжността, можете да кандидатствате за позицията като изпратите актуална автобиография.

Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, според ЗЗЛД.

ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТИ 0878/485404

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Счетоводство и Одит

Населено място:

Гр. гр.Ихтиман

Дата:

01.11.2018

Организация:

"Експрес 79" ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за "Експрес 79" ЕООД може да получите ТУК