Управител на Главна Агенция Пазарджик

ДЗИ е един от най-разпознаваемите брандове на българския застрахователен пазар, с над 70-годишна история и е част от белгийската KBC Group.

Нашата мисия е да осигуряваме спокоен и сигурен живот. Успешната реализация на нашата мисия зависи от нашите служители. Присъединявайки се към нашия екип ще имате шанса да се развивате в среда от колеги с подобни ценности и да знаете, че работата ви носи спокойствие на обществото. Ние вярваме, че всеки един от служителите ни допринася и е отговорен за положителната промяна около нас.

Амбициозните планове за развитие на ДЗИ водят до постоянно търсене на нови таланти, които да допринесат за нашия общ успех!

Основни отговорности за позицията :
· Организира дейността в Главната агенция, като разпределя функциите между служителите, контролира изпълняването на поставените бизнес цели и набелязва конкретни мерки за изпълнението им.
· Участва съвместно с отдел „Човешки ресурси“ в провеждането на интервюта и дейностите за предлагане назначаване и освобождаване на служители.
· Разработва икономически анализи за рационалното използване на трудовите, материалните и финансови ресурси и за създаване на максимална ефективност от застрахователната дейност в Главната агенция
· Отговаря за развитието на всички канали за продажба – застрахователни консултанти, застрахователни брокери и служители

Успешният кандидат притежава :
· Релевантно висше образование
· Опит на мениджърска позиция в продажбите на финансови продукти
· Опит в застраховането и познаване на застрахователния пазар в региона
· Отлични комуникативни умения и умения за управление и развитие на хора и сте динамична личност, ориентирана към постигане на резултати
· Компютърни умения (MS Office)
· Владеене на английски език е предимство
· Шофьорска книжка

При нас ще откриете :
· Отлична възможност за професионална реализация във водеща компания на българския застрахователен пазар, част от в престижната белгийска финансово-застрахователна група КВС;
· Коректни трудово правни отношения и възможност за бонус при постигане на поставени цели;
· Пакет от допълнителни придобивки включващ здравна застраховка с широки пакети, застраховка злополука и преференциални условия при използване на продукти на компаниите част от KBC Group;

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Застрахователна дейност

Населено място:

Гр. Пазарджик

Адрес:

Бул. „Витоша“ 89Б

Дата:

11.01.2024

Организация:

ДЗИ–Общо застраховане” ЕАД

Повече информация за ДЗИ–Общо застраховане” ЕАД може да получите ТУК