Кредитен консултант

Стик Кредит АД е водеща небанкова финансова институция, специализирана в отпускането на потребителски кредити до 2,000 лева, предлагаща изключително изгодни и разнообразни условия на своите клиенти. Ние сме лидер в отпускането на малки потребителски кредити на българския пазар и предлагаме качествено обслужване съобразено с нуждите на пазара.

Във връзка с бързото и динамично развитие на нашата организация, търсим да назначим амбициозен, креативен и отговорен служител като Кредитен Консултант за гр. София район Център.

Вашите задачи и отговорности:
- Представяте дейността и услугите на компанията пред потенциални и настоящи клиенти.
- Извършвате директни продажби на финансовите продукти на компанията.
- Следите за спазването на договорните отношения от страна на клиентите.
- Проявявате проактивност при спечелването на нови клиенти.

Изисквания:
- Отлични компютърни умения.
- Диплома за средно образование.
- Прецизност и бързина в изпълнението на задачи.
- Способност за работа в динамична среда.
- Екипен подход в работата.
- Аналитично мислене, способност за взимане на решения и поемане на отговорност.

Нашето предложение:
- Атрактивно заплащане, обвързано с постигнатите резултати.
- Работа в динамична среда.
- Възможност за кариерно развитие.

Необходими документи:
- Професионална автобиография /CV/ на български език.
- Актуална снимка.

Предишен опит в сферата на потребителски кредити ще се счита за предимство.

Моля, изпращайте своите автобиографии с актуална снимка на посочения e-mail за кореспонденция.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Експертен персонал без ръководни функции, Средно управленско ниво, Висше управленско ниво,

Категория:

Бизнес /консултантски услуги

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. Нови Пазар, ул. Васил Левски 16

Дата:

19.11.2018

Организация:

СТИК-КРЕДИТ-АД

Детайли за организацията:

Повече информация за СТИК-КРЕДИТ-АД може да получите ТУК