Старши специалист Комисионни и кредит дилъри (по заместване)

ОТГОВОРНОСТИ
Организира и контролира процеса на калкулиране на комисионни и подготвяне на документи за изплащане/прихващане на дължими комисионни
Отговаря за правилното и точно информиране на дилърите относно процедурите за събиране на клиентски сметки
Осъществява проверка и контрол на кредитното състояние на дилърите, дистрибуторите и крайните клиенти на компанията
Следи и организира процеса по оспорване на дължими комисионни
Изготвя, проверява и анализира отчети, свързани с дейността на звеното
Участва в комуникацията между отдел комисионни и останалите отдели и партньори на компанията
ИЗИСКВАНИЯ
Висше образование, степен Бакалавър, икономическа специалност
Минимум 2 години професионален опит на подобна позиция
Опит в работата с база данни – анализ и обработка
Отлични познания в Excel
Опит със SAP е предимство
Много добро ниво на владеене на английски език
Аналитични способности и коректност при работа с данни
Умения за робота под напрежение и в срокове
Комуникативност
Ние Ви предлагаме
Професионално развитие в най-голямата и високо технологична телекомуникационна компания в България
Обучение за придобиване на специфични познания и умения, свързани с работата и бъдещото развитие в компанията
Много добри възможности за възнаграждение спрямо приноса и постигнатите резултати
Разнообразни и конкурентни допълнителни придобивки

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Финанси

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Цариградско шосе 115

Дата:

19.11.2018

Организация:

Vivacom

Детайли за организацията:

Повече информация за Vivacom може да получите ТУК