Служител Фронт офис

От 2004 година насам Изи Консулт се ползва с доверие като партньор на фирми и кандидати в различни сфери по отношение на решения в областта на подбор на персонал и временна заетост. Индивидуалният подход към нуждите на всеки наш клиент значително увеличава експертизата и портфолиото на Изи Консулт през годините. През последните години нашият екип се разрастна в цяла България с офисите ни в София, Пловдив, Варна, Бургас и Шумен.

За наш клиент - иновативна, клиентски ориентирана банка – търсим да назначим комуникативна и мотивирана личност на позицията Служител Фронт офис.

Вашите задължения ще включват:
• да бъдете „лицето“ на компанията, като Ваша отговорност ще бъде първи да посрещате клиента;
• да обслужвате и консултирате качествено клиентите;
• да познавате и продавате продуктите и услугите от банковото портфолио;
• да създавате връзка с клиентите и да поддържате високо професионално ниво.

Това, което трябва да притежавате:
• средно или висше икономическо образование;
• комуникативни и търговски умения;
• опит не е необходим, ще получите обучение, за да развиете своя потенциал.

А институцията ще Ви предложи:
• добро заплащане и бонусна система;
• възможност за кариерно развитие;
• обучение;
• приятна работна среда.

Ако позицията представлява интерес за Вас, може да кандидатствате, като изпратите автобиография.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Банково дело

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

28.11.2018

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК