Кредитен консултант

Стик Кредит АД е водеща небанкова финансова институция, специализирана в отпускането на потребителски кредити до 2,000 лева, предлагаща изключително изгодни и разнообразни условия на своите клиенти. Ние сме лидер в отпускането на малки потребителски кредити на българския пазар и предлагаме качествено обслужване съобразено с нуждите на пазара.

Във връзка с бързото и динамично развитие на компанията, търсим да назначим амбициозни, креативни и отговорни служители за позиция Кредитен Консултант за гр. София, както и за област София.

Ако вие:
- Имате нужда от пари;
- Желаете професионално развитие;
- Разполагате със свободно време;

Ние Ви предлагаме:
- Най-атрактивното заплащане в България;
- Гъвкаво работно време;
- Атрактивни допълнителни придобивки при постигнати високи резултати;
- Възможност за работа в бързо развиваща се компания;
- Безплатно обучение и подкрепа от компанията;
- Граждански договор;

Отговорности:
- Активно търсене и привличане на нови клиенти;
- Индивидуално консултиране и предлагане на продуктите на компанията;
- Обслужване на нови и настоящи клиенти;
- Рекламиране продуктите на компанията;

При кандидатстване моля изпратете автобиография със снимка. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Граждански

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции, Средно управленско ниво, Висше управленско ниво,

Категория:

Финанси
Бизнес /консултантски услуги

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. Нови Пазар, ул. Васил Левски 16

Дата:

29.11.2018

Организация:

СТИК-КРЕДИТ-АД

Детайли за организацията:

Повече информация за СТИК-КРЕДИТ-АД може да получите ТУК