Специалист Финанси & Администрация с немски или френски език

“Top Skills Recruitment” е агенция за подбор на персонал, създадена от професионалисти с дългогодишен опит в сферата на изнесените услуги. Мисията ни е да помагаме на нашите кандидати със съвети за професионалното им развитие и да се движим с тях по пътя към най-добрата кариерна възможност.

Сътрудничим си с една от водещите компании, предоставящи финансови услуги на международни клиенти в областта на застраховането, счетоводството, банковото дело и бизнес процесите.

ОТГОВОРНОСТИ
• Администриране на финансова/ счетоводнa/ застрахователна документация – фактури, кредитни известия, дебит ноти, полици и др.
• Подготовка и обработване на плащания
• Изпълнение на задачите и попълване на доклади и анализи в договорените срокове
• Проследяване на процедурите, свързани с текущи задължения
• Регулярно предоставяне на информация, свързана с изпълнението на поставените задачи.

УМЕНИЯ
• Много добро ниво на немски или френски език (B2)
• Работно ниво на английски език (B1-B2)
• Отлични умения за работа с MS Excel
• Умения за работа в екип
• Образование в сферата на счетоводство, финанси, икономика и бизнес администрация е предимство.

ПРЕДЛОЖЕНИЕ
• Отлично възнаграждение и социални придобивки
• Възможности за кариера в международна компания
• Стандартно работно време от понеделник до петък: 09:00 - 18:00
• Отлични възможности за професионално развитие под формата на много обучения и вътрешнофирмени конкурси, които дават възможност за избор на по-висока позиция и достъп до глобалната система с обучения на компанията
• Възможност за придобиване на сертификати и квалификации
• Страхотна работна среда с международна атмосфера
• Допълнително здравно осигуряване - пакет лукс
• Спортни карти и Ваучери за храна и транспорт
• Уютна работна среда и масажи всяка седмица
• Намаления към търговски обекти
• Тийм билдинги и събития.

Ключови думи: French/ German/ English/ Français/ Deutsch/ Френски/ Немски/ Finance/ Финанси/ Accounting/ Счетоводство/ Застраховане/ Insurance/ Administration/ Административен специалист/ Финанси & Администрация

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Всички кандидатури ще бъдат третирани конфиденциално.

Лиценз за подбор на персонал за България, издаден от Министерството на труда и социалната политика: № 2399 / 15.11.2017.
Лиценз за администриране и защита на личните данни, издаден от Комисията за защита на личните данни: № 432025 / 23.10.2017.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език, Френски език

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Счетоводство и Одит
Финанси

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. Благоевград 2700 Крушево No 5, ет. 6, ап. 18

Дата:

30.11.2018

Организация:

Top Skills Recruitment Ltd.
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Top Skills Recruitment Ltd. може да получите ТУК