Финансов асистент с немски или френски език (В1-В2)- София

Ако имате образоване в областта на Финансите или силна мотивация да се развивате в тази област, сте достигнали целта си.

За наш клиент – международен лидер в сферата на финансовите услуги, търсим да назначим мотивирани специалисти на позицията Финансов асистент с немски или френски език за техния нов проект. Предишен опит не е задължителен, тъй като компанията ще предложи нужното обучение.

Основни задължения:
Подготвя всички необходими финансови и счетоводни документи;
Поддържа база данни;
Проследяване на процедурите, свързани с текущи задължения;
Комуникира с партньори на немски или съответно френски език във връзка с извършването на финансово-счетоводни процеси;
Сътрудничи активно в годишното счетоводно приключване.

Компанията предлага:
Стандартно работно време от понеделник до петък: 09:00 - 18:00;
Натрупване на опит в международна среда + допълнителни обучения;
Възможност за използване и практикуване на езика, който владеете;
Възможности за професионално развитие в компания-лидер в своя бизнес;
Отлични условия на работа;
Допълнително здравно осигуряване;
Спортни карти и Ваучери за храна и транспорт
Възможност за придобиване на сертификати и квалификации

Изисквания към кандидатите:
Добро ниво на немски език (B1-B2) и работен английски;
Аналитичност;
Умения за работа в екип;
Умения за работа с Excel.
В HRS България вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

HRS Staffing Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетoстта № 79/21.07.2014, валиден до 21.07.2019

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език, Френски език

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Счетоводство и Одит
Финанси

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

03.01.2019

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК