Отчетник счетоводство

Еф Еф Груп България ЕООД е официален представител за страната на американския спортен гигант NIKE, както и на марките Armani Exchange, Calvin Klein, Karl Lagerfeld, Converse, управляващ верига от магазини в гр. София и страната.

Към момента търсим да назначим динамичен и отговорен човек за длъжността

Отговорности:
- Проверява протоколите за доставка на стоки за клиенти на едро, последващо издаване на фактури за продажби/доставки.
- Издаване на фактури при износ.
- Следене на стоковите движения от централен склад до клиенти.
- Издаване на кредитни известия.
- Изготвя справки, възложени от Главния счетоводител и ръководството на компанията.
- Приема, съхранява и предава левове и валутни средства по предварително оформени документи.
- Извършва касови операции по предварително оформени от съответните длъжностни лица приходно-разходни документи.
- Води касовата книга по форма и ред, установени с вътрешните разпоредби за счетоводна информация.
- Ежедневно приключва касовата наличност, като проверява фактическата наличност и паричните суми с касовия остатък.

Вашият профил:
- Висше икономическо образование.
- Предимство - опит като счетоводител – 1 година.
- Предимство - познаване на Закона за счетоводството, българското данъчно законодателство и свързаните нормативни актове.
- Много добра компютърна грамотност - MS Office, добро владеене на MS Excel и счетоводен софтуер.
- Отговорно отношение към работата, прецизност и аналитичност.
- Умение за работа в екип.
- Предимство - препоръки от предишен работодател.

Предлагаме:
- Трудов договор, съобразно българското законодателство.
- Работа в екип от професионалисти.
- Съвременна работна среда.
- Възможност за професионално развитие в утвърдена международна компания.
- Тринадесета залата.
- Ваучери за храна.
- 20 дни платен годишен отпуск.
- Специално намаление за служители при покупка на артикули от магазините на фирмата.

Моля, изпращайте CV със снимка.

След предварителен подбор по документи, избраните кандидати ще бъдат поканени на събеседване.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при строга конфиденциалност и при спазване на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Счетоводство и Одит

Населено място:

Гр. София

Дата:

22.01.2019

Организация:

Еф Еф Груп България ЕООД

Повече информация за Еф Еф Груп България ЕООД може да получите ТУК