Технически/Офис сътрудник в адвокатско дружество

Нашият клиент е адвокатско дружество с 30 годишна история. „Джингов, Гугински, Кючуков & Величков“ е еднa от най-добрите юридически фирми в България, предоставяща първокласни услуги и консултации предимно на международни корпоративни клиенти. Тяхната основна цел е да предоставят на своите клиенти своевременно, ефективно и професионално съдействие по всеки казус.

Компанията разполага с водещи специалисти в своите области, които предлагат консултации на български, английски, немски и френски на публични и частни компании, инвестиращи в България, големи международни банки, институционални инвеститори, промишлени, услугови, дистрибуторски и търговски компании, хотелски корпорации, строителни фирми, неправителствени организации и международни финансови и развойни институции. Също така предоставят съдействие на българското правителство и европейски институции във връзка с транзакционни и регулаторни въпроси.

Поради разширяване на дейността на дружеството, търсим Адвокатски сътрудник, който да се присъедини към екипа на компанията. Неговата роля ще бъде да подпомага работата на юристите като съдейства за осъществяване на успешната комуникация с клиентите на дружеството и ще координира изпълнението на различните дейности и задачи по проектите на кантората.

Основни отговорности:
- Обработка на изходяща и входяща кореспонденция - писмена и електронна;
- Комуникация с клиенти, юристи и други лица по телефон и имейл;
- Проследяване на график на задачите на адвокатите, напомняне за настъпващи срокове или други уговорки;
- Приемане, разпечатване и организиране на писма, факсове и друга документация;
- Изготвяне и вторична обработка на документи;
- Организиране на преводи, оторизация и легализация на документи;
- Организиране на срещи по проекти в офиса и извън него, според приетите от кантората практики и процедури;
- Организиране на пътувания и командировки за адвокатите;
- Поддържане на контактната база данни на кантората;
- Друга оперативно-техническа работа като: организиране на нотариални заверки на документи, банкови преводи, входиране на документи в официални институции, внасяне на държавни и съдебни такси, поръчка на офис консумативи и др.

Необходими изисквания:
- Административен опит на сходна позиция (опит в адвокатска кантора ще се счита за предимство);
- Висше образование със специалност в хуманитарни, социални и стопански науки, или изкуствата;
- Добра компютърна грамотност – MS Office, Интернет;
- Добро владеене на английски език – писмено и говоримо (друг език ще се счита за предимство);
- Способност за изпълнение на срокове;
- Точност, прецизност и старателност при изпълнение на задачите;
- Отзивчивост, отговорност и съобразителност;
- Добри организационни умения;
- Отлични комуникативни умения.

Компанията предлага:
- Мотивиращо възнаграждение;
- Централна офис локация;
- Допълнително здравно осигуряване;
- Мултиспорт карта;
- Ежеседмично Happy hour събитие;
- Тиймбилдинги;
- Възможности за развитие в компанията.

Ако се интересувате от тази позиция, моля изпратете Ваша актуална автобиография /CV/. Ще се свържем само с предварително одобрените кандидати.

Хорайзънс България е водеща компания за подбор на персонал, специализирана в експертното и средното управление с 20-годишен опит на българския пазар. Нашият екип се състои от консултанти, ориентирани към бизнеса, с промишлена специализация, професионално разбиране на тенденциите в бизнеса и активен подход към подбора и наемането чрез различни методи и иновации.
Хорайзънс притежава лиценз No 2118 от 27.09.2016.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София, бул. Христо Смирненски 7, п.к. 1164

Дата:

08.05.2024

Организация:

Horizons Bulgaria
Агенция за подбор на персонал