Търговски представител

Клиентът ни е компания, чиято основна мисия и цел е да финансира малкия и среден бизнес в България. Компанията е с потенциал на предпочитан финансов партньор в това отношение. Те са част от най-големия холдинг в небанковия финансов сектор в България. Развиват дейност от 2015 година и благодарение на всеотдайността и професионализмът на своите служители до момента са подкрепили над 2000 малки търговски обекта в цялата страна. Във връзка с увеличаване обема на дейността на компанията сме в търсене на кандидати за позиция Търговски представител.

Описание на позицията:

• Промотиране и продажба на продуктите на компанията
• Поддържане и обслужване на съществуващи клиенти в поверения му район
• Търсене на нови потенциални клиенти
• Събиране на вноски
• Отговаря за постигане на заложените цели
• Изготвя периодични отчети пред прекия ръководител

Изисквания за позицията:

•Висше или средно образование
•Търговски опит в продажба на бързооборотни стоки се приема за предимство
•Готовност за мобилна работа в динамична среда
•Презентационни умения
•Ориентация към постигане на високи резултати
•Умения за работа с Android и Microsoft Office (Word, Excel )
•Активен шофьор

Компанията предлага:

•Трудов договор
•Пет дневна, работна седмица, осем часов работен ден
•Атрактивно възнаграждение – фиксирана сума и допълнително възнаграждение, обвързано с постигантите резултати
•Възможност за планиране и организация на работния ден
•Служебна карта за гориво
•Служебен телефон и таблет
•Специализирани обучения
•Възможност за дългосрочно професионално развитие и кариера
•Допълнително здравно осигуряване с възможност за закупуване на допълнителен пакет за роднини, на преференциални цени;
•Частично спонсорирана карта “Мултиспорт“ .
•Отстъпки при покупка на стоки от вериги оптики

Ако припознаваш себе си и стремежите си в изложението по-горе, то не се колебай да направиш крачка към осъществяване на целите си и кандидатствай. Ние те очакваме!

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Работата на Jobs Partner по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2250/ 06.04.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Бизнес /консултантски услуги

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Овча купел, ул. Жимбилица 1

Дата:

01.02.2019

Организация:

Jobs Partner
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Jobs Partner може да получите ТУК