Мобилни банкови консултанти - Пловдив

Райфайзенбанк беше отличена като „Най-добър работодател – банкиране“ на ежегодните награди Career Show Awards 2021.

Райфайзенбанк е сред водещите универсални банки в страната, предлагаща банкови услуги във всички сегменти – корпоративно и инвестиционно банкиране, малки предприятия и услуги за физически лица.

В отдел „Агентска мрежа“ търсим добри търговци, с които да обхванем нови пазари и да разширим настоящата си мрежа, създадена през 2004г. и продължаваща да се развива към днешна дата.
Работата не е ситуирана в офис, а консултантите ни посещават клиентите на удобно за тях място - ние сме там, където са клиентите.

Нашето предложение:
- Работа на граждански договор
- Фиксирано възнаграждение и атрактивна бонусна система без ограничение в заплащането
- Гъвкаво работно време
- Въвеждащо шестмесечно обучение и финансова подкрепа през този период
- Работа в екип, изграден от професионалисти в областта на кредитирането
- Възможност за професионално и кариерно развитие
- Карта Мултиспорт
- Допълнително здравно осигуряване
- Обща застраховка Живот/ Злополука
- Преференциални служителски условия при ползване на услуги и продукти на Банката
- Работата е подходяща за студенти и майки с малки деца

Твоите задачи:
- Проактивно търсене на клиенти
- Консултиране относно продуктите и услугите, които предлага Райфайзенбанк

Твоят профил:
- Завършено средно образование
- Опит в продажбите
- Желание за развитие в банковата сфера
- Отлични комуникативни умения както при физическа среща, така и по телефон

Споделете бъдещето си с нас!
Изпратете Вашата автобиография като използвате бутона за кандидатстване под текста на обявата.
Кандидатите, одобрени по документи, ще бъдат поканени на интервю.
Конфиденциалността е гарантирана и предоставените данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Банково дело

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес на регистрация на фирмата: офия, бул.Никола Вапцаров 55, фаза III

Дата:

03.02.2023

Организация:

Райфайзенбанк (България) ЕАД

Повече информация за Райфайзенбанк (България) ЕАД може да получите ТУК