Застраховател в офис

Във връзка с разширяване на нашата дейност търсим кандидати за офис на територията на град Бургас.

Основни задължения:
· Продажба на застрахователни продукти;
· Консултиране и обслужване на клиенти;
· Изготвяне на оферти и работа със специализиран софтуер;
· Поддържа постоянна комуникация с клиенти;
· Организиране и администриране на документи;

Изисквания за заемане на длъжността:
- Средно/Висше образование
- Компютърна грамотност: MS Office, Internet;
- Компетенции: способност за разрешаване на проблеми, ориентация към резултати с отлични комуникативни и междуличностни умения;
- Желание за кариерно развитие в областта на застраховането;
- Опит и умение в продажбите;

Предлагаме:

· Работа във високо перспективен сектор на развитие;
· Развитие с лидерска позиция на застрахователния пазар;
· Работа с млад и амбициозен екип от професионалисти в областта на застраховането;
· Възможност за систематично обучение и развитие в областта на застраховането;
· Стимулиращо заплащане с възможност за допълнително възнаграждение в зависимост от постигнатите резултати;

Ако позицията представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените условия, моля изпратете ни актуална автобиография на български език със снимка.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Руски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Специални умения:
Изисквания: - Инициативни, позитивно настроени и целеустремени към резултати личности; - Умения за водене на разговори; - Желание за активна работа с клиенти (активно търси нови клиенти и работи с настоящи такива); - Умения за работа в динамична среда; - Отговорност и организираност при изпълнение на служебните задължения; - Енергична и мотивирана личност; - Висше икономическо образование е предимство; - Валидна шофьорска книжка.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Застрахователна дейност

Населено място:

Гр. Бургас

Дата:

22.02.2019

Организация:

ЕТ "Перфект - Данка Чакалова"

Повече информация за ЕТ "Перфект - Данка Чакалова" може да получите ТУК