Оперативен счетоводител /с немски език/- Пловдив

Описание

Оперативен счетоводител /с немски език/
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш клиент, уникален производител на ювелирни медални и монетни емисии, търсим мотивиран специалист, който да се присъедини към екипа на позиция:

Отговорности:

• Обработва първични счетоводни документи;
• Следи движение на документи, изготвя справки при поискване;
• Отлично познава и прилага фирмените процедури, свързани с артикулите, цените, сроковете и етапите на производство;
• Отговаря за координацията и ефективността в комуникацията с доставчиците на материали;
• Отговаря за отчетността на компанията;
• Подготвя проекти и оферти.

Основни изисквания:

• Завършено образование /счетоводно, икономическо/;
• Релевантен опит;
• Отлична концентрация върху подробностите и точността;
• Способност за изграждане на добри вътрешнофирмени отношения, както и с външни контрагенти;
• Енергична, амбициозна, ориентирана към резултатите личност;
• Владеене на немски език;
• Английски език е предимство;
• Работа с ЕRP програма

Компанията предлага:

• Отлично възнаграждение;
• Допълнителни социални придобивки;
• Професионално развитие в компания, лидер в своя сектор;
• Работа в стабилна и развиваща се компания;
• Отлични условия на труд и приятна атмосфера.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Финанси

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

05.03.2019

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК