Търговски консултант - платформа за търговия на международни пазари- София

Търговски консултант - платформа за търговия на международни пазари

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Нашият партньор е водеща небанкова група, която предоставя продукти и услуги в сферата на търговия на местни и глобални финансови пазари. За тях търсим мотивиран професионалист за позицията:

Основни отговорности:

- Осъществява първоначалния контакт с клиента, за да информира за възможностите, които
платформата предоставя;
- Води преговори с цел привличане на нови клиенти;
- Прави регулярни проучвания на пазара;
- Представлява компанията на различни външни събития с цел презентиране на платформата и
привличане на нова клиентска мрежа;
- Организира вътрешни събития, презентации и консултации;
- Поддържа високо ниво на бизнес комуникация.

Компанията предлага:

- Много добро финансово възнаграждение;
- Атрактивна бонус система;
- Допълнителен социален пакет - допълнително здравно осигуряване, карта за спорт;
- Осигурени вътрешни обучения и програми за развитие;
- Възможност за професионално развитие и кариерно израстване;
- Работа в модерен офис с млад и енергичен екип в динамична среда.

Изисквания:

- Завършено висше образование или във финален етап на обучение;
- Опит в сферата на продажбите;
- Много добро ниво на английски език;
- Отлична компютърна грамотност;
- Добре развити презентационни умения.

Ако позицията представлява интерес за Вас, не се колебайте да ни изпратите Вашата автобиография!

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361 от 15.09.2017

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Финанси

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

05.03.2019

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК