Банков служител „Обслужване на клиенти по телефона “

Описание

Ние предлагаме:

- Работа в бързо развиваща се и иновативна институция;
- Сплотен екип
- Гъвкав график
- Възможност за развитие

Вашите отговорности:
- Провеждане на входящи и изходящи телефонни разговори с клиенти;
- Работа на смени при денонощен режим по предварително изготвен график за труд и почивка

Изисквания:
- Ентусиазъм;
- Отлични комуникативни умения.

Необходими документи - подробна автобиография и мотивационно писмо. Само кандидати, одобрени по документи, ще бъдат поканени на интервю. Конфиденциалността е гарантирана и предоставените данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Банково дело

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Тодор Александров №117

Дата:

04.04.2019

Организация:

Тексим банк АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Тексим банк АД може да получите ТУК