Специалист продажби и обслужване на клиенти за търговски обекти

ТЕКСИМ БАНК е една от първите, действащи частни банки в България. Нашата мисия е да предлагаме изгодни и съвременни банкови продукти и услуги, базирани на високотехнологични информационни решения и разбиране на нуждите на нашите клиенти . Търсим подходящия кандидат за позицията: "Специалист продажби и обслужване на клиенти" за работа по график с два почивни дни в седмицата

Ако сте силно мотивиран, искате развитие и продажбите са Вашата стихия,
Ние ще Ви предоставим такава възможност за реализация.

Ние предлагаме възможност за:
∙ Работа в бързо развиваща се и иновативна институция;
∙ Кариерно развитие;
∙ Постигане на високи резултати;
∙ Получаване на мотивиращо и обвързано с резултатите възнаграждение;
∙ Постигане на удовлетвореност.
. Нетно възнаграждение 800лв+бонуси

Вашите отговорности:
∙ Предлагане и продажби на продуктите на банката;
∙ Консултиране на клиенти;

Изисквания:
∙ Ентусиазъм;
∙ Отлични комуникативни и продажбени умения.

Необходими документи - подробна автобиография с актуална снимка и мотивационно писмо. Само кандидати, одобрени по документи, ще бъдат поканени на интервю. Конфиденциалността е гарантирана и предоставените данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Банково дело

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Тодор Александров №117

Дата:

07.03.2019

Организация:

Тексим банк АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Тексим банк АД може да получите ТУК