СЧЕТОВОДИЛ

СТРОИТЕЛНА ФИРМА „ВИ ЕНД ДЖИ ОЙЛ“ ЕООД ТЪРСИ ДА НАЗНАЧИ ОПЕРАТИВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
• Обработване на първични счетоводни документи;
• Изготвяне на счетоводни справки и отчети за вземанията и задълженията на контрагентите;
• Осчетоводяване на паричните потоци;
• Осъществяване на контрол върху разчетите с клиенти, доставчици, дебитори, кредитори, каси, банки и подотчетни лица;
• Осъществяване на контрол върху въведените в счетоводно-складовата програма документи;

ИЗИСКВАНИЯ:
• Подходящо образование - Икономическо;
• Опит на подобна позиция е предимство;
• Познаване на действащите данъчни и счетоводни нормативни актове ;
• Отлична компютърна грамотност-работа с Excel;
• Умения за работа със счетоводен софтуер се счита за предимство;
• Бързина, съобразителност и отговорност към възложените задачи;

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
• Сигурна работа в развиваща се компания с утвърдени пазарни позиции;
• Добро възнаграждение, обвързано с резултатите;
• Социални придобивки;
• Работа в динамична среда;

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1200 до 1500 лева на месец

Категория:

Счетоводство и Одит

Населено място:

Гр. София

Дата:

18.03.2019

Организация:

Тодорчева

Детайли за организацията:

Повече информация за Тодорчева може да получите ТУК