Оперативен Счетоводител

За нуждите на нашия клиент, Златен Рожен – бутикова винарска изба, ние от Др. Пендл и Др. Писвангер, България търсим отговорен и отдаден специалист с отлични комуникационни умения и желание за работа в предизвикателна и динамична работна среда, който да заеме позицията на:

Ref.: OA

Задължения и отговорности:

• Подпомагане дейността на Главния Счетоводителя във водене на оперативно счетоводство;
• Изготвяне и осчетоводяване на фактури, осчетоводяване на движенията по банковите сметки;
• Изготвяне и подаване на месечни и приключвателни справки, изготвяне и подаване на ДДС справки и отчети;
• Изчисление на себестойност на готова продукция и калкулиране на разходи;
• Асистиране и подпомагане на дейността по годишно счетоводно приключване;
• Обработка на документи за НАП, НОИ и други институции;
• Следене на промените в трудовото, осигурителното и данъчното законодателство;
• Изготвяне на отчети и справки за нуждите на ръководството;
• Подпомагане на дейността по изготвяне и поддържане на личните досиета на служителите, изготвяне на трудови договори, заповеди, допълнителни споразумения, удостоверения.

Изисквания:

• Висше образование в сферата на Счетоводство, Финанси или друга икономическа специалност;
• Предишен опит в областта на счетоводството минимум 3 години;
• Опит в компании от производствения и/или земеделския сектор, ще се счита за предимство;
• Познаване на счетоводни софтуерни програми – Микроинвест, Ажур;
• Отлично владеене на MS Office и в частност Excel;
• Шофьорска книжка – кат. B;
• Организираност, отговорност и лоялност.

Ако проявявате интерес към позицията и смятате, че отговаряте на зададените изисквания, моля изпратете вашето CV не по-късно от 02.05.2019г. (четвъртък), като посочите референтния номер на обявата.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички документи ще бъдат разглеждани в пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Лиценз 2226 [от дата 06.03.2017 - безсрочен]
Лиценз 2227 [от дата 06.03.2017 - безсрочен]

Сертифицирана организация по ISO 9001:2015 и ISO 27001:2013

С кандидатстване по тази обява кандидатът дава съгласието си P&P Bulgaria да използва предоставените лични данни при оценяване възможността за представянето му пред потенциален работодател, както и да бъдат включени в професионалната база данни на P&P Bulgaria за евентуални бъдещи кариерни възможности в срок от 5 години. P&P Bulgaria се задължава да не изпраща данни на кандидата към трети лица без изричното му съгласие.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Счетоводство и Одит
Финанси

Населено място:

Гр. Петрич

Адрес:

ул. Вежен 27, София 1421

Дата:

04.04.2019

Организация:

Dr.Pendl & Dr. Piswanger Bulgaria (P&P Bulgaria)
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Dr.Pendl & Dr. Piswanger Bulgaria (P&P Bulgaria) може да получите ТУК