УПРАВИТЕЛ БАНКОВ ОФИС гр. Русе

Във връзка с успешното разрастване на дейността си, „Тексим Банк“ АД търси да назначи Управител на банков офис в гр.Русе.
Вашите отговорности:

∙ Активно привличане на нови клиенти;
∙ Провеждане на презентации пред фирми и организации;
∙ Установява и развива контакти с представители на бизнеса в региона;
∙ Консултира настоящите клиенти на Банката;
∙ Проследява търговските резултати и удовлетвореността на клиентите от предоставяните продукти и услуги;
∙ Следи за качественото клиентско обслужване
∙ Носи отговорност за изпълнението на поставените му бизнес цели.

Ние Ви предлагаме:

∙ Възможност за дългосрочна и перспективна професионална кариера в банковия сектор;
∙ Конкурентно възнаграждение свързано с вашите успехи.

Изисквания:

∙ Висше икономическо образование;
∙ Отлични комуникативни и продажбени умения;
∙ Предходен опит на подобна позиция;
∙ Много добри познания за MS Office;
∙ Добро владеене на английски език;
∙ Свидетелство за управление на МПС е предимство;

Необходими документи - подробна автобиография с актуална снимка и мотивационно писмо. Само кандидати, одобрени по документи, ще бъдат поканени на интервю. Конфиденциалността е гарантирана и предоставените данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Категория:

Банково дело

Населено място:

Гр. Русе

Адрес:

бул. Тодор Александров №117

Дата:

04.04.2019

Организация:

Тексим банк АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Тексим банк АД може да получите ТУК