Координатор монтажен екип(редовна смяна)- София

Изи Консулт е най-голямата българска консултантска компания, специализираща в управлението и развитието на човешки ресурси и подбора на персонал.

За наш партньор- водеща производствена компания, търсим квалифицирани и мотивирани кандидати за позицията:

Координатор монтажен екип

На тази позиция Вашите отговорности ще бъдат:
Организира и координира работата на хората в екипа, като осигурява изпълнението на заложените цели и дейности;
Съдейства за правилното и безопасно изпълнение на работните дейности и предлага проактивно решения за оптимизиране на работния процес;
Подпомага работата на екипа в изпълнението на зададените производствени цели;

Вие сте подходящ кандидат, ако притежавате:
Средно образование;
Опитът на сходна позиция в производствена среда не е задължително условие, но се разглежда като предимство;
Предишен опит като монтажник би бил предимство;
Владеенето на английски език е предимство.
Кандидатствайте и можете да получите:
Отлично възнаграждение, обвързано с опита и допълнителни бонуси;
200 лв ваучери за храна;
Отличен социален пакет- допълнително здравно осигуряване, ваучери за култура и спорт и др.;
Работа на редовна смяна, от понеделник до петък;
Предизвикателна работа в динамична производствена среда;
Възможност за развитие в компанията.

Кандидатствайте сега и станете част от екипа на водеща производствена компания.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/30.08.2017г

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Бизнес /консултантски услуги

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

05.01.2024

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК