Ръководител, Продуктово развитие – гр. София

VIVACOM е лидер в предоставянето на съвременни телекомуникационни услуги, които отговарят на най-високите професионални стандарти - мобилни и фиксирани гласови услуги, оптичен интернет, цифрова телевизия, до индивидуални телекомуникационни решения, направени по поръчка на клиента.

За дирекция Продукти и услуги ние търсим амбициозен и креативен кандидат, който да заеме позиция Ръководител, Продуктово развитие услуги за данни.

ВАШИТЕ ОТГОВОРНОСТИ ЩЕ БЪДАТ

Участва в разработка, въвеждането и продуктовото тестване на Услуги за данни
Предлага въвеждането на нови услуги и решения за пазара, в съответствие със бюджета и спецификациите за продуктово развитие
Участва в разработването на бизнес план за Услугите за данни (Minimum payback, Maximum ROI и положителна NPV)
Подпомага екипите в дирекцията при пускане на пазара на нови и модифицирани Услуги за данни, дефинира и комуникира спецификите и предимствата им
Участва в търговски преговори с външни контрагенти и доставчици

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТА

Висше образование по специалност икономика или телекомуникации
Опит в сферата на продуктов маркетинг или създаване, имплементиране и тестване на телеком продукти
Отлични познания и опит в работа с MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
Отлично владеене на английски език
Познаване на продуктите за данни и съответните технологии
Отлични аналитични и комуникативни умения
Умения за работа в екип, приоритизиране и планиране

Ние Ви предлагаме

Професионално развитие в най-голямата и високотехнологична телекомуникационна компания в България
Обучение за придобиване на специфични познания и умения, свързани с работата и бъдещото развитие в компанията
Много добри възможности за възнаграждение спрямо приноса и постигнатите резултати
Разнообразни и конкурентни допълнителни придобивки

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Телекомуникации
Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Цариградско шосе 115

Дата:

27.01.2020

Организация:

Vivacom

Детайли за организацията:

Повече информация за Vivacom може да получите ТУК