ГЛАВЕН ТЕХНОЛОГ - ФУРАЖОПРОИЗВОДСТВО- Варна

Наш уважаван клиент разраства дейността си и за своя фуражен завод търси квалифициран и опитен специалист за позицията:

ГЛАВЕН ТЕХНОЛОГ - ФУРАЖОПРОИЗВОДСТВО

Вашите основни отговорности ще са свързани с:
Изготвяне на режими и рецепти за фуражопроизводство;
Контрол на технологичен процес по зърнопреработка;
Ръководене на екип от оператори на производствена линия за гранулиране;
Анализ на качеството на продукцията;
Постоянна комуникация със зърнобазата във връзка с подаваните суровини, както и с крайния клиент във връзка с изпълнението на рецептите;
Контрол на техническото състояние на оборудването - организиране на ремонтни дейности, инсталиране на нови машини, комуникация с доставчици.

Подходящият кандидат се откроява с:
Висше образование - Технолог по зърнени, хлебни и фуражни култури;
Предишен опит на сходна длъжност - минимум 3 години;
Познания и практически опит с модерни практики във фуражопроизводството;
Отлични организационни и комуникативни умения;
Лидерски умения;
Умения за своевременно и точно взимане на решения и постигане на резултати;
Работно владеене на английски език се счита за предимство.

Компанията предлага:
Дългосрочна възможност за работа в просперираща компания с интересни възможности за развитие;
Стимулиращо възнаграждение, съобразено с пазарните нива и отговорностите на позицията;
Възможност да допринесете за разрастването на бизнеса на компанията и да участвате в успеха на фирмата;
Пълно съдействие и покриване на разходи за преместване при необходимост.

Ако смятате, че сте подходящ кандидат за позицията, изпратете ни сега актуална автобиография. С одобрените по документи кандидати ще се свържем в рамките на 5 работни дни.

Услугите на Изи Консулт са напълно безплатни за кандидатите.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Френски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - експерт мениджъри
Производство

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

17.12.2020

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал