Оператор клиентски център за предоставяне на застрахователен асистънс

ОПЕРАТОР В КЛИЕНТСКИ ЦЕНТЪР ЗА ПРЕДОСТАВЯНЕ НА ЗАСТРАХОВАТЕЛЕН АСИСТЪНС

ОТВОРЕНИ ПОЗИЦИИ – 2 БР.

„КОРИС България“ ООД – част от международна асистънс компания и застрахователен брокер с традиции и опит в областта на предоставяне на застрахователни услуги в цял свят и търси за своя офис в гр.София оператори - предоставяне на асистънс услуги на застраховани лица в център обаждания опериращ 24/7/365 ..

Основни задължения:
• Предоставяне на автомобилен асистънс или медицински асистънс по повод нстъпили ПТП и технически аварии или акутни заболявания и инциденти със застраховани лица :
• Цялостно и ефективно обслужване на клиентите на КОРИС България по телефон, електронна поща;
• Регистриране на различните видове обаждания във връзка с настъпили застрахователни събитие в системите на КОРИС България;
• Приемане на всички входящи обаждания, даване на точна и ясна информация;
• Обслужването на клиенти на „ Даймлер“, посредством предоставена специализирана интернет платформа от Центъра за обслужване на клиенти в гр.Маастрихт, Холандия;

Изисквания за заемане на длъжността:
1. Образование: средно;
2. Владеене на чужд език: владеене на английски език е задължително –(мин. B2).
3. Компютърна грамотност: MS Office;
4. Компетенции: отлични комуникативни умения.

Работен график: на 3 смени – 1-ва смяна от 7:30 часа до 15:30 часа; 2-ра смяна от 15:30 часа до 11:00 часа и нощтна смяна от 11:00 часа до 7:30 часа
Графикът се съобразява с предпочитанията и възможностите на всеки един оператор и е изключително подходяща за студенти.

Ние Ви предлагаме:
- качествени професионални обучения и подкрепа, които развиват вашите знания и умения
- възможност за професионално развитие и дългосрочна заетост в мултинационална компания
- добро възнаграждение.

Моля, изпратете автобиография.
Изпратените автобиографии се разглеждат напълно конфиденциално, съгласно действащата нормативна уредба.
Телефон за контакт: Мариела Боцева 0887622833.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал, Административен персонал

Трудово възнаграждение:

От 800 до 1200 лева на месец

Категория:

Застрахователна дейност

Населено място:

Гр. София

Дата:

20.05.2019

Организация:

КОРИС България ООД

Повече информация за КОРИС България ООД може да получите ТУК