Специалист продажби и ключови клиенти

За наш клиент, иновативна стартираща компания в сферата на дигиталните услуги търсим динамични и мотивирани специалисти за позицията Специалист продажби и ключови клиенти

Основни отговорности:
Изпълнява цялостната дейност, свързана с развитието на пазара на компанията;
Установява и поддържа трайни бизнес отношения с настоящи и бъдещи партньори;
Организира продуктови демонстрации и спомагателни дейности във връзка с пълноценното въвеждане и обслужване на клиентите;
Документира и координира поръчките и плащанията;
Разширява и развива клиентската мрежа на фирмата;
Изготвя оферти на нови и настоящи клиенти;
Подготвя периодични отчети за дейността;

Изисквания:
Опит в областта на продажбите 1-3 години;
Познания в сферата на човешките ресурси са предимство;
Енергична личност със силна мотивация за развитие и постигане на резултати;
Отлични умения за общуване и водене на преговори;
Организираност и инициативност;
Отлична компютърна грамотност и умения за работа с МS Office (Excel, Word, PowerPoint), опит с ERP системи е предимство;

Компанията предлага:
Много добро основно възнаграждение и бонусна система, обвързана с постигнатите резултати;
Възможност за професионално развитие и израстване;
Коректност в трудовите правоотношения и постоянен трудов договор;
Удобна локация в модерна офис сграда в близост до метростанция;
Служебен лаптоп и мобилен телефон.
Услугите на Изи Консулт са напълно безплатни за кандидатите.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Финанси
Бизнес /консултантски услуги

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

01.03.2024

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК