Специалист обработка на документи с немски език B1 или B2- София

Клиентът ни е водеща международна компания в сферата на счетоводството и финансите. С цел разширяване на дейността им търсим:

Специалист Обработка на Документи с Немски Език B1 или B2 (Пон.-Пет.)

Мисията на HRS Bulgaria е да свързва българския човешки капитал с най-добрите работодатели. Позволи ни да намерим по-добра работа за теб и да ти помогнем да се развиваш. Кандидатствай сега!

Основни отговорности:

Анализ и обработка на различни документи;
Обработка на данни със специализиран софтуер на компанията;
Попълване на дневни;седмични и месечни отчети Excel;
Поддържане на електронен документален архив.
Причини да кандидатстваш:
Стандартно работно време от Понеделник до Петък;
Удобна офис локация;
Социален пакет;
Позитивна обстановка в офиса;
Възможност за кариерно развитие.

Основни изисквания:

Ниво на владеене на Немски език B1 или B2;
Ниво на Английски език B1;
Предишен опит не е задължителен;
Аналитичен начин на мислене;
Добри познания за Microsoft Office пакет.
Кандидатствай сега и стани част от мултинационален екип!

HRS Staffing Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта № 79/21.07.2014, валиден до 21.07.2019

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал,

Категория:

Администрация

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

14.09.2021

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК