Експерт, звено „Управление на риска“

Управляващо дружество "Селект Асет Мениджмънт" ЕАД управлява дейностите по набиране на парични средства чрез публично предлагане на дялове на договорните фондове "Селект Дивидент", "Селект Регионал", "Селект Баланс" и "Селект Облигации", и по инвестиране на набраните средства в ценни книжа.
Позицията Експерт, звено „Управление на риска“, е насочена към млади амбициозни кандидати с познания в сферата на финансите. Ние предлагаме работа в едно от водещите управляващи дружества в България, с общо активи под управление над 43 млн. лв. Нашият екип от професионалисти ще Ви въведе практически в сферата на инвестирането, управлението на капитали и оценяването на компании.

Отговорности:
- Участие в ежедневните процеси по планиране, наблюдение, управление и контрол на рисковете;
- Изготвяне на доклади за състоянието на риска;
- Съдействие при ежедневното преоценяване на активите на договорните фондове, управлявани от компанията;
- Оперативна дейност във връзка с дейността на дружеството.

Изисквания:
- Завършен минимум трети курс в бакалавърска степен;
- Отлична компютърна грамотност - MS Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint);
- Владеене на английски език;
- Организационни и комуникативни умения;
- Лоялност, работа в екип, спазване на срокове, отговорност.

Предимства:
- Образование в сферата на финансите и счетоводството;
- Практически опит в областта на инвестициите и финансовите пазари;
- Участие в международно признати програми като CFA, FRM или сходни;
- Извън академични занимания в областта на финансите;
- Владеене на допълнителен чужд език.

Какво предлагаме:
- Възможност за кариерно развитие в едва от водещите компании за управление на активи в България;
- Силно мотивираща и динамична работна среда с млад и амбициозен екип;
- Подкрепа и менторство от ръководители с дългогодишен опит в инвестициите и управлението на проекти;
- Атрактивни социални придобивки.

Ако проявявате интерес, моля да изпратите автобиография и мотивационно писмо не по-късно от 05.09.2019 г. на адрес: info@selectam.bg.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички кандидатури са конфиденциални.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти

Категория:

Финанси

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, бул. България 58, вх. С, ет. 7, офис 24

Дата:

05.08.2019

Организация:

"Селект Асет Мениджмънт" ЕАД

Повече информация за "Селект Асет Мениджмънт" ЕАД може да получите ТУК