Вътрешен Одитор- Пловдив

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За един от нашите клиенти, водеща компания в млекопреработвателния бранш, търсим мотивиран специалист за позиция:

Вътрешен Одитор

Отговорности и задължения:
Управлява дейността на вътрешния одит в съответствие с Международните стандарти;
Установява годишни планове за одитите, основани на оценка на риска;
Координира дейностите с други вътрешни и външни доставчици на одитни и консултантски услуги ;
Представя периодично доклади за дейността на Изпълнителния директор.

Изисквания:
Висше Икономическо образование;
Сертификат от Институт на върешните одитори в България;
Много добро владеене на английски език;
Опит на подобна длъжност;
Високо чувство за отговорност и инициативност.

Компанията предлага:
Конкурентно възнаграждение;
Възможност за кариерно развитие;
Дългосрочен и сигурен работодател;
Отлична работна среда.

Ако тази позиция представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените условия, моля изпратете вашето CV. Само предварително одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. Поверителността на Вашите данни е гарантирана.

Благодарим Ви!

Менпауър България притежава лиценз за дейността си в България №2033/ 20.04.2016.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Счетоводство и Одит

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

10.09.2019

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК