ОПЕРАТИВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ

Искате ли да работите във фирма с утвърдени стандарти и опит в сферата на счетоводството и финансите. „Рени Консулт 71”ЕООД Ви предоставя възможност да се присъедините към нашия екип като ОПЕРАТИВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ.
ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
Осчетоводяване на първични счетоводни документи.
Проследяване на складови наличности, производство и правилното отразяване на процесите в счетоводството.
Участие в проверка на ДДС дневници и декларации, ИНТРАСТАТ, VIES, годишни данъчни декларации и др.
Обработка и анализ на първична счетоводна информация.
Начисляване на заплати и осигуровки на персонала.
Осчетоводяване на банкови извлечения.
ОСНОВНИ ИЗИСКВАНИЯ:
Завършено средно или висше икономическо образование.
Опит и отлични познания в областта на счетоводството и данъчното законодателство.
Отлична компютърна грамотност-MS Office и специализиран счетоводен софтуер.
Умения за комуникация, инициативност, конфиденциалност и работа в екип.
„Рени Консулт 71”ЕООД предлага:
Трудов договор със срок на изпитване 6 месеца с възможност след изтичане на изпитателния срок, договорът да премине в постоянен.
Удобна локация на работното място: центъра на град Костинброд.
Приятен екип и работна среда.

Ако това звучи като подходящо предложение за Вас, моля не се колебайте да кандидатствате с актуална автобиография на info@renikonsult.com.
Интервютата ще бъдат проведени от управителя на „Рени Консулт 71”ЕООД. За да уговорите час за интервю, моля позвънете на тел: 0888/59-20-79 или 0899/633-003 от 10:00 до 13:00 и от 15:00 до 17:00 часа.

Благодаря предварително за спазване обявеното време за позвъняване!

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Профил:
икономист

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Финанси

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.Констинброд ул.Охрид 14

Дата:

25.09.2019

Организация:

Рени Консулт 71 ЕООД

Повече информация за Рени Консулт 71 ЕООД може да получите ТУК