Оперативен счетоводител

БУЛТРЕНД ФИНАНС ООД е компания за счетоводни услуги, данъчни и финансови консултации, труд и работни заплати. Компанията e създадена от екип специалисти с дългогодишен стаж и доказан опит в областта на счетоводните услуги и финансовите консултации.

Наши клиенти са български и чуждестранни фирми с дейност в България в областта на търговията, производство, туристически услуги, правни услуги и неправителствени организации.

В момента търсим служител за позиция „счетоводител“.

Основни задължения:

- Текущо обработване на счетоводна документация;
- Ежемесечен анализ на счетоводни сметки;
- Изготвяне на ДДС, VIES, Intrastat и статистически декларации;
- Изготвяне на счетоводни справки и отчети;
- Комуникация с клиенти.

Изисквания към кандидатите:

- Компютърна грамотност;
- Прецизност;
- Спазване на срокове;
- Добри комуникационни умения.

Предимства:

- Висше икономическо образование;
- Опит в счетоводното отчитане.

Ние предлагаме:

- Добра работна среда;
- Трудов договор;
- Възможност за развитие.

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете актуална автобиография и снимка.

Вашите кандидатури ще бъдат разглеждани в пълна конфиденциалност и при спазване на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Счетоводство и Одит

Населено място:

Гр. София

Дата:

26.09.2019

Организация:

Бултренд Финанс ООД

Повече информация за Бултренд Финанс ООД може да получите ТУК