Зам.мениджър на производствения отдел

Описание

За Нас:

Bulwork е първата агенция за подбор на квалифициран персонал в Хай-тек и технологично производствените сектори в България с повече от 23 години значимо присъствие на пазара. Благодарение на висококвалифицирания ни екип от експерти, в Bulwork предлагаме услуги на най–високо ниво, оправдаващи доверието и очакванията както на нашите клиенти, така и на кандидатите ни.

За клиента ни:

Нашият партньор е водеща производствена компания, със силно присъствие на европейския и световния пазари, с обща площ на базите си от над 200 000 кв м. Повече от 50 години те предлагат продукти с доказано качество на партньорите си и заемат челно място сред производителите в своята сфера на дейност. Текущо за нуждите на успешно развиващия им се бизнес, търсим за тях:

Основни отговорности на позицията:

На тази позиция, Вие ще организирате производствения процес в зададения участък от предприятието. Отговорностите включват разпределение на работата, наблюдение и контрол на процеса, разработване на работни инструкции и друга фирмена документация. Също така, ще участвате в процеса на интервюиране на служителите за вашия отдел и ще работите съвместно с други звена на фирмата.

Ключови изисквания за заемане на длъжността:

- Завършено висше техническо или икономическо образование;
- 2+ години професионален опит на подобна позиция;
- Познания в дълбочина за технологията на производство и структурата на технологичното оборудване;
- Опит в ръководенето на служители, умения да работите в екип и да спазвате срокове;
- Отлични организационни и комуникативни умения.

Компанията може да Ви предложи:

- Конкурентно заплащане и месечни парични бонуси;
- Работа на постоянен трудов договор и пълни осигуровки;
- Стандартно работно време от понеделник до петък - БЕЗ СМЕНИ!
- Отличен социален пакет, включващ ваучери за храна, мултиспорт карта и допълнително здравно осигуряване;
- Безплатно изхранване и осигурен транспорт за служителите;
- Възможност да бъдете част от екипа на глобален лидер в областта!

Ако търсите дългосрочна заетост в стабилна компания, ще се радваме да ни изпратите ваша актуална автобиография (CV)!

Конфиденциалността на получените кандидатури е гарантирана спрямо изискванията за закона за личните данни..

Само одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю.
Кандидатите не заплащат такси на агенцията – услугите са абсолютно безплатни!
БУЛУЪРК КЪМПАНИ ООД – агенция за IT и технически подбор (лиценз No 2107 от 01.09.2016, издаден от МТСП).

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Профил:
висше техническо или икономическо образование

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво, Висше управленско ниво

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

15, Tsarigradsko Shose Blvd., fl. 2,1124, Sofia, Bulgaria

Дата:

27.06.2024

Организация:

BULWORK
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за BULWORK може да получите ТУК