Младши счетоводител

Описание

Изисквания към кандидатите:

- Висше икономическо образование - магистърска или бакалавърска степен. Предимство е
специалността "Счетоводство и контрол"
- Трудов стаж като счетоводител - за кандидати със специалност "Счетоводство и контрол" не е необходим, за други специалности минимум 1/една/ година;
- Добра компютърна грамотност - работата с Word и Excel е задължителна.
- Познаване на счетоводното, данъчно и осигурително законодателство.
- Висока степен на организираност, гъвкавост и аналитично мислене;
- Умения за работа в екип;
- Готовност за обучение, висока отговорност и дългосрочна ангажираност.

Основни задължения:

- Текущо осчетоводяване на покупки, продажби, банкови извлечения, начисляване на заплати и осигуровки;
- Подготовка на декларации и дневници по ЗДДС;
- Подреждане и класифициране на първични и вторични документи;
- Участие в инвентаризации на материални запаси и отчитане на резултатите от тях в съответствие с фирмените правила;
- Изпълнение и на други конкретно възложени задачи свързани с длъжността;
- Подпомага дейността на Главния счетоводител.

Ние предлагаме:

- Отлична работна среда;
- Пълен работен ден;
- Добро стартово възнаграждение, съобразено с квалификацията на кандидата.

Ако обявената свободна длъжност представлява интерес за Вас, изпратете подробна автобиография и актуална снимка.
Всички документи на кандидатите са защитени от ЗЗЛД и ще се разглеждат при строга конфиденциалност. Първоначален подбор ще бъде извършен само по документи. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Друг

Категория:

Счетоводство и Одит

Населено място:

Гр. София

Дата:

16.10.2019

Организация:

ИЗТОК ПЛАЗА АД

Детайли за организацията:

Повече информация за ИЗТОК ПЛАЗА АД може да получите ТУК