ОПЕРАТИВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ С АНГЛИЙСКИ ЕЗИК

Международна компания с инвестиции в хранително вкусовата промишленост, търси амбициозни и мотивирани личности за ролята на оперативен счетоводител с английски език

Изисквания:
1. Висше икономическо образование със специалност „ Счетоводство и контрол“ или друга специалност с финансова насоченост.
2. Стаж минимум 2 години по специалността.
3. Добро познаване на счетоводното данъчно и осигурително законодателство.
4. Компютърна грамотност - Microsoft Office, счетоводен софтуер.
5. Много добро владеене на Английски език, минимум - ниво C2.
6. Сериозно отношение към поставените задачи,отговорност и професионализъм.

Задължения и отговорности:
1. Работа със счетоводен софтуер – въвеждане на данни, документи.
2. Текуща обработка и осчетоводяване на финансово-счетоводни документи.
3. Изготвяне на първични и вторични счетоводни документи.
4. Изготвяне на периодични отчети и справки.
5. Подготвяне на данни за статистически отчети и формуляри.
6. Работа с касови наличности.
7. При необходимост изпълнява и други задачи, възложени във връзка с изпълнение на работата.
8. Отговорно отношение, стриктност при изпълнение на поставените задачи.

Ние предлагаме:
1. Постоянен трудов договор и социални осигуровки.
2. Конкурентно възнаграждение.
3. Възможности за професионална реализация в международна компания.
4. Осигурен служебен транспорт до работното място, местонахождане гр. Игнатиево

Ако отговаряте на посочените условия и позицията представлява интерес за Вас, моля изпратете актуална автобиография на посочения електронен адрес.

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Счетоводство и Одит

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

обл. Варна, общ. Аксаково, П.И. 000518

Дата:

21.10.2019

Организация:

НУР ПИЛЕ ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за НУР ПИЛЕ ЕООД може да получите ТУК