Специалист - ТРЗ

Във връзка с разширяване обемa на работа, счетоводна фирма търси да назначи ТРЗ и личен състав специалист.

Основни задължения:
• Обработва първичната трудова документация и изготвя ведомост за заплати;
• Приема обработва и предава всички документи, свързани с обезщетения от НОИ;
• Подава необходимите месечни декларации към НАП;
• Изготвя, управлява и съхранява лични досиета на работниците и служителите;
• Изготвя служебни бележки, сметки за изплатени суми;
• Изготвя месечни справки за ръководството;
• Изготвя всички отчети свързани с ТРЗ и ЛС;
• Стриктно спазва трудовото законодателство и сроковете, свързани с отчетността на труда;
• Спомага за движението на документооборота с клиентите на дружеството;
• Следи измененията в българското законодателство във връзка с трудово-правните и осигурителните отношения;
• Изготвя специфични за клиента решения,
• Директна комуникация с клиенти и Инспекция по труда;
• Спазване на финансовата дисциплина, счетоводната политика и други вътрешни правила и процедури;

Ако проявявате интерес към позицията и отговаряте на посочените изисквания, изпратете Вашата автобиография.

Гарантираме пълна конфиденциалност при разглеждане на кандидатурите.

Интервюта ще бъдат проведени само с предварително одобрените по документи кандидати.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Специални умения:
- Добро познаване на трудовото, осигурителното и данъчното законодателство - Опит по специалността - Компютърна грамотност - MS Office - Умение за работа в екип - Опит с Микроинвест - Английски език

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Счетоводство и Одит

Населено място:

Гр. София

Дата:

30.10.2019

Организация:

Eurobalance

Детайли за организацията:

Повече информация за Eurobalance може да получите ТУК