Специалист/инженер качество и рекламации в автомобилната индустрия- Пловдив

От 2004 година насам Изи Консулт се ползва с доверие като партньор на фирми и кандидати в различни сфери по отношение на решения в областта на подбор на персонал и временна заетост. Индивидуалният подход към нуждите на всеки наш клиент значително увеличава експертизата и портфолиото на Изи Консулт през годините. През последните години нашият екип се разрастна в цяла България с офисите ни в София, Пловдив, Варна и Бургас.

За производствена компания в град Пловдив, търсим да назначим:

Специалист/инженер качество и рекламации в автомобилната индустрия

Изисквания:

Висше техническо образование;
Опит в областта на инженеринга, качеството или производствената среда ;
Познаване на стандарти ISO 9001 ; IATF 16949, VDA 6.3/6.5, FMEA, SPC, MSA, PPAP е предимство;
Отлична компютърна грамотност ;
Умения за работа в екип ;
Владеене на Немски или Английски език писмено и говоримо ;

Задължения:

Осигуряване на качеството на продукцията съгласно стандартите, свързани с автомобилната индустрия ;
Непрекъснато подобряване на процеса на осигуряване на качество и поемане на отговорност за качеството на доставените продукти ;
Участие в разработването на нови програми и продукти с цел подобряване на качеството ;
Управление на специфичните изисквания на клиента. Изготвяне на планове с мерки за подобряване на качеството на продуктите/ процесите ;
Координиране на процесите за оценяване, анализиране и докладване на първопричините, ако е необходимо, определяне на превантивни мерки при клиентски рекламации ;
Решаване на проблеми чрез използване на различни методи като 8D, 5Why, Ishikawa, P – FMEA ;
Координиране на екип по решаване на проблем ;
Осъществяване на директна връзка с клиента по разясняване естеството на проблема, чрез E-mail, телефон, както и лично ;
Извършване на клиентски посещения, при нужда или по покана от страна на клиента ;
Провеждане на вътрешни одити ;
Изготвяне на месечни, дневни, седмични отчети ( вътрешни и външни ) ;

Ние Предлагаме:

Мотивиращо възнаграждение;
Осигурена храна ;
Ненормирано работно време;
Отлични условия на работа и динамичен екип от професионалисти;
Професионална работна атмосфера.

Ако работата представлява интерес за Вас, можете да кандидатствате за позицията, като натиснете бутона "Кандидатствай по тази позиция".

Ще се свържем само с одобрените по CV кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/30.08.2017г

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 2500 до 3000 лева на месец

Категория:

Инженерни дейности

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

09.11.2023

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК