Специалист бек офис в Дирекция "Частно банкиране"

Описание

Основни трудови задължения и отговорности:

• Текуща проверка и контрол на документи и клиентски досиета, във връзка с банковото обслужване на клиенти от сегмент Частно банкиране;
• Периодичен мониторинг върху активните клиентски досиета;
• Окомплектова и архивира документи от банкови операции;
• Изготвя месечни доклади относно извършените проверки и констатации;
• Извършва периодична инвентаризация на клиентски досиета;
• Въвежда и потвърждава записи в банковата система при изпълнение на клиентски нареждания, в съответствие с нормативните изисквания.

Изисквания:

• Образование – висше или средно;
• Организираност и подреденост в ежедневната работа;
• Своевременно и точно изпълнение на поставените задачи;
• Отговорност, коректност и лоялност; Отлични умения за работа с MS Office;
• Умения за работа в екип.

Необходими документи - подробна автобиография с актуална снимка и мотивационно писмо до 31.12.2019 г. Само кандидати, одобрени по документи, ще бъдат поканени на интервю. Конфиденциалността е гарантирана и предоставените данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Банково дело

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Тодор Александров №117

Дата:

10.12.2019

Организация:

Тексим банк АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Тексим банк АД може да получите ТУК