Счетоводител

Описание

Търсим да назначим опитен счетоводител за офис в гр. София.
Изисквания:
Икономическо образование;
Професионален опит в областта на счетоводството;
Познаване системата на счетоводните сметки и умение за текущо счетоводно отчитане на стопански операции;
Компютърна грамотност

Задължения:
Осчетоводяване първични счетоводни документи;
Ежемесечно следене и анализиране салдата по счетоводните сметки;
Изготвяне счетоводни справки, регистри и отчети;

Предлагаме:
Работа на трудов договор;
Петдневна работна седмица;
Възможност за професионално развитие;
Дългосрочен професионален ангажимент.

Ако имате интерес към предложението ни, моля, изпратете актуална автобиография на имейл: finance@ad-vertise.co.uk
телефон за връзка: 0878778387

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.
Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени за интервю.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Счетоводство и Одит

Населено място:

Гр. София

Дата:

21.02.2020

Организация:

Марина Рачева

Детайли за организацията:

Повече информация за Марина Рачева може да получите ТУК