ТЕХНИЧЕСКИ СЪТРУДНИК - ПОТРЕБИТЕЛСКИ КРЕДИТИ

СТИК-КРЕДИТ АД е водеща небанкова финансова институция, специализирана в отпускането на потребителски кредити, предлагаща изключително изгодни и разнообразни условия на своите клиенти. Ние сме лидер в отпускането на малки потребителски кредити на българския пазар и предлагаме качествено обслужване съобразено с нуждите на пазара.

Във връзка с бързото и динамично развитие на нашата организация Ви каним да се присъедините към екипа ни на позиция Технически секретар за офис София район център.

Вашите отговорности:
• Контролирате отчетността на паричните средства, които преминават през касата на офиса;
• Съхранявате постъпилите парични средства и следите за касовата наличност;
• Осигурявате нормалното административно функциониране на офиса;
• Въвеждате и поддържате база данни в специализиран софтуер;
• Подпомагате дейността на Мениджър и Кредитните консултанти в офиса.

Изисквания:
- Отлични комуникативни умения;
- Умения за работа в екип;
- Много добра компютърна грамотност;
- Динамичен, комуникативен и позитивен човек

Компанията предлага:
- Работа в млад и успешен екип.
- Професионално обучение и възможности за кариерно развитие.
- Гъвкавост в организиране на работния процес.

Необходими документи:
- Професионална автобиография /CV/ на български език.
- Актуална снимка.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Категория:

Финанси
Бизнес /консултантски услуги

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. Нови Пазар, ул. Васил Левски 16

Дата:

01.04.2020

Организация:

СТИК-КРЕДИТ-АД

Детайли за организацията:

Повече информация за СТИК-КРЕДИТ-АД може да получите ТУК